MOOQ

Elevator pitch

Jsme MOOQ. Vyrábíme designové cyklistické oblečení, v České republice a z kvalitních evropských materiálů. Podílíme se tak na zavádění trendu odpovědné spotřeby a kvalita u nás vítězí nad kvantitou. Jízda na kole v našich dresech bude jedinečným zážitkem. Najděte si ten váš kousek na www.mooq.cz. Move. now.

Jsme parta nadšenců, kteří žijí sportem. Chceme spojovat lidi, kteří se rádi hýbou a zároveň u toho chtějí dobře vypadat, lidi, které baví, když jsou sami sebou.

V MOOQ propojujeme naši lásku ke sportu a designu. Věříme, že kvalitní věci mají smysl, a proto u nás najdete pečlivě vybrané, jedinečné evropské materiály, ze kterých oblečení šijeme našima zlatýma rukama v České republice. U sportu, ať už je jakýkoliv, je důležité cítit se pohodlně, čemuž jsou přizpůsobeny i střihy a všechny, i ty nejmenší, detaily. Jedině pak je zážitek z pohybu dokonalý.

Touha být originální a mít na sobě něco krásného se promítá do designů, budeme moc rádi, když se díky nim budete na kolo, běh nebo cvičení ještě víc těšit a dodáte tak šmrnc cyklostezkám, tělocvičnám a parkům.

Jak daleko jsme zatím došli

Galerie

SDGs

Velikost týmu

3 členové 

Tým

Ondra
Cyklista tělem i duší a teď už i tetováním, strůjce nápadu, který dokáže získat schopné lidi úplně pro všechno.

Adéla
Nejen cyklistický, ale především módní nadšenec, svým designovým okem dohlíží na designy MOOQ.

Johana
Milovnice cyklovýletů, hlavně když se šlape do kopce, mistryně jazyka, pro kterou je každá překážka dobrodružství.