Kniha úspěchů

Elevator pitch

Často se v životě soustředíme na to, co se nedaří. Kniha úspěchů je nástroj pro zapisování pozitivních momentů z prožitého dne. Je založena na výzkumech z pozitivní psychologie a díky pravidelnému budování všímavosti k pozitivním prožitkům pomáhá budovat optimističtější náhled na svět.

Kniha úspěchů je galerií vašich úspěchů a radostí. Pomáhá budovat optimstičtější náhled na svět, metodou ověřenou výzkumy.

Kniha úspěchů vám poslouží i jako připomínka vašich drobných radostí a vítězství, které každý den prožíváte. Všímavost k nim vede k uložení do naší soukromé galerie vzpomínek.

Kniha úspěchů je na 105 dní a je nedatovaná. Každý den si přečtete citát některého z velikánů dějin lidstva – Dostojevskij, Emerson, Platón nebo Immanuel Kant. Ti všichni vám budou v Knize úspěchů dělat společnost a inspirovat vás svými myšlenkami.

Součástí knihy je i 15 odborných článků z psychologie, podobné těm, které můžete nalézt na mém blogu www.perkman.cz. Jsou založeny na výzkumech a odborných publikacích s cílem maximální praktičnosti.

Kniha úspěchů je český produkt. Je vytvořena z kvalitního papíru, který respektuje životní prostředí (certifikace FSC). Má elegantní design a je ve formátu A6, takže se hodí do kabelky, do tašky či na cesty.

Jak daleko jsme zatím došli

Galerie

SDGs

Velikost týmu

1 člen

Tým

Václav Toman
Absolvent VŠE a autor Knihy úspěchů.