Farma na dlani

SDGs: Odpovědná výroba a spotřeba, Zdraví a kvalitní život

Vyzyvatel:

Velikost týmu:

Elevator pitch

Jídlo, co voní sluncem. Šťavnaté, čerstvě utržené ovoce. Domácí sýry, které jsou dělané s láskou. To vše spojují kvalitní české potraviny přímo od farmářů, kteří nabízejí produkty, jež směle konkurují potravinám z velkoobchodů. To je hezké, říkáte si možná. Kde ale ty farmáře najít? Odpovědí na otázku je aplikace Farma na dlani. Cítíte tu neodolatelnou vůni? To je vůně čerstvě upečeného chleba s lahodnou křupavou kůrkou z místní pekárny. A vy už budete díky aplikaci vědět, kde pekárnu najít. Dopřejte si kvalitní produkty třeba každý den.

Česká republika je plná milovníků přírody, zdravého jídelníčku a chuti podpořit českou produkci. Už nikdy nepromeškáte žádnou příležitost ochutnat to nejlepší co daný kraj nabízí. Farma na dlani je mobilní a webová aplikace ke snadnému vyhledání farmářů, farmářských trhů, nákupu a prodeji farmářských potravin. Farma na dlani vám najde tu nejkratší cestu k vašemu oblíbenému medu, vajíčkům, zelenině či masu. Farma na dlani je marketingový nástroj, nový trh s potravinami. První marketingová agentura zaměřená pouze na farmáře a farmářské potraviny. 

Aplikaci Farma na dlani již využívají stovky uživatelů. Webová i mobilní aplikace vám zprostředkuje celkovou nabídku farmářských produktů ve vašem okolí, ať už hledáte včelaře, vinaře, pekaře, nebo třeba místní pivovar. Kvalitní, čerstvé a zdravé potraviny máte za použití mobilní aplikace doslova jako na dlani.

S aplikací snadno vyhledáte i farmářské trhy ve svém okolí a zjistíte, že jsou jich po celé České republice stovky. Nemusíte se také bát, že se při cestě za svým „úlovkem“ ztratíte. Díky GPS navigaci budete dovedeni přímo k cíli.

Farmu na dlani najdete zde.

Jak daleko jsme zatím došli

Galerie

SDGs

Velikost týmu

5 členů

Tým

pavlina macounová

Josef TremlAJŤÁK Josef je tahounem a nejaktivnějším členem naší Farmy. 

Martin Treml
Spoluzakladatel Farmy na dlani a vášnivý včelař

Adam Bešina
Web vývojář hnaný touhou po rozšíření aplikace i za hranice Česka.

Sára Kalivodová
Svými krátkými články seznamuje čtenáře tohoto webu o farmářích a jejich produktech.

Jakub Vaněk
Kuba je hlavní osobou odpovědnou za zadávání nových farmářů do systému.