WANNA.PRO

SDGs: Důstojná práce a ekonomický růst

Vyzyvatel:

Velikost týmu:

WANNA.PRO – PLATFORMA PRO MLADÉ LIDI, KTEŘÍ CHTĚJÍ BÝT PROFESIONÁLYV TOM, CO JE NAPLŇUJE A BAVÍ

WANNA.PRO je platforma, která vzniká s jasnou vizí: pomáhat mladým lidem stát se profesionály již od studentských let, a to zejména díky seberozvoji v oblastech, které je skutečně naplňují, dávají jim smysl, a nebo které jsou prospěšné pro jejich okolí či  celý svět (e.g. stáže, online či offline kurzy, neziskové či sportovní aktivity, atd). 

WANNA.PRO je určená  pro Young Millennilas a Generaci Z. Mladí lidé patřící do těchto generací jsou  připojení k internetu 24/7.A díky tomu mají nespočetně možností pro sdílení, hledání informací či komunikování. Nicméně, i přesto mívají problém s prosazením se na známých networkingových sítích – především na LinkedInu.

LinkedIn je převážně zaměřený na tituly a letité pracovní zkušenosti, které mladí lidé často nemají a proto si LinkedIn  většinou ani nezakládají. A přesně tuto mezeru chce vyplnit platforma WANNA.PRO, která svým konceptem bude mladým lidem ušitá na míru, a na které se především budou moci cítit sami sebou, zatímco si půjdou za svými sny, či se vydají na svoji osobní profesní dráhu.

Vysněná vize projektu
Vize founderky WANNA.PRO je vybudování generace, která bude sebevědomá a ambiciózní, a která bude rozvíjet a vzdělávat nejsem sama sebe, ale i celý svět.

Jak daleko jsme zatím došli

Galerie

SDGs

Velikost týmu

1 člen

Tým

pavlina macounová

Petra Holíková
Petra žila a studovala několik let v Nizozemí, kde její nápad vznikl. Nyní je studentkou VŠEM.